Xiaojingao Sanayi Bölgesi, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Çin

[email protected]

EN

Ebeveyn-çocuk Oyun Alanı

amirplay

Ebeveyn-çocuk oyun alanı

Bu alan esas olarak kapsamlı bir bulmaca alanıdır, alan bir kum havuzu, plaj oyuncakları, bulmacalar, bloklar ve diğer klasik oyuncaklarla kurulabilir, çocuklar ebeveynleri ile etkileşim kurarken bu şeylerin tadını çıkarabilir, çocuklar ve ebeveynler arasındaki iletişimi teşvik etmek için .


Güvenlik

Ürünün keskin nesneler, sert nesneler ve çocuklara kolayca zarar verebilecek diğer şeyler olmadan mükemmel bir yüzey olduğundan emin olun.

Koruyucu ağa tırmanmak ve zorla çekmek yasaktır.


Güvenlik düzenli kontrol listesi

güvenlik kanalı ve yangın kanalının açık olup olmadığı. 

yanıcı ve patlayıcı döküntü birikimi yoktur.

 Etrafta yangın tehlikesi olup olmadığına dikkat edin, çocuk oyun ekipmanlarının yanına şömine, elektrikli ısıtıcı ve diğer ısıtma cihazlarını koymayın.

elektrifikasyon ekipmanı kablolarının eskiyip, kısa devre olası sorunları olup olmadığı.

Diğer güvenlik gereksinimleri, eğlence ekipmanlarının gerekli yerlere ve dikkat çekici bir konuma güvenlik işaretleri konulmalıdır. Güvenlik işaretleri, yasak işaretleri (kırmızı), uyarı işaretleri (sarı), talimat işaretleri (mavi), uyarı işaretleri (yeşil) olmak üzere dört türe ayrılır. 


Bakım

Öncelikle ekipmanın kendisinin temiz ve düzenli olduğundan emin olunmalı, ekipmanın içinde ve altında pislik veya toz olup olmadığını varsa lütfen kaldırınız. 

Soğuk havalarda plastik parçalarda eskime ve kırılma kontrolü yapılmalıdır.

Elektrikli ekipman her zaman yağlayıcının eklenmesi veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğini kontrol etmelidir, özellikle yağ basıncı sistemi ekipmanın normal çalışmasını doğrudan etkileyebilir ve hava basıncı sistemi, hava kompresörü ve silindir giriş ve çıkış deliklerinin tıkalı olup olmadığını kontrol etmelidir. 

Elektrikli ekipman kablolama yönüne dikkat etmeli, haftalık devre kontrolü yapmakta ısrar etmeli, eskiyen parçaları ve kabloları değiştirmeli, güvenlik tehlikelerini çözmelidir. 


Tüm fotoğrafları görüntüle
Neden bizi seçtiniz
  • Rekabetçi Tasarruflar
  • Şirket İçi Tasarım Ekibi
  • Profesyonel Kurulum
  • Finansman yardımı alın

Atlama Alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ara:+86-15858526929
Sorunu sor
İlgili konular
Lütfen
ayrılmak
mesaj