Xiaojingao Sanayi Bölgesi, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Çin

[email protected]

EN

Ninja kursu

amirplay

Ninja kursu

Açıklama

Ninja Breakout, trambolin parkındaki en zorlu işlevsel alandır ve konsepti, şimdi yepyeni bir spora dönüşen rekabetçi gerçeklik şovu "Amerikan Ninja Savaşçısı" ndan gelmektedir. Proje ağırlıklı olarak sünger çanta, asma kapı, yürüyen köprü, yüzer köprü, el halkası, ayak halkası, daire kaydırağı, sallanan çubuk, düğüm yüksekliği, net varil tırmanışı, salıncak ipi, denge aleti, merdiven ve diğer fonksiyonel öğelerden oluşmaktadır. Eğlence türü fitness projelerinden biri olarak eğlenceli ve zorlu koşu, atlama, tırmanma ve denge testi seti


Nasıl oynanır

Oyuncular sırayla tüm projeler boyunca koşma, zıplama, tırmanma, dengeleme ve diğer eylemleri gerçekleştirir ve son olarak zamanı durdur düğmesine basarak sonuna ulaşırlar. Zaman kaydı boyunca en hızlı oyuncu, diğer oyuncuların meydan okuması için puan tablosuna kaydedilecektir. Birden fazla oyuncuya sırayla meydan okunacak ve en kısa süre kazanacak.


Değer önemi

Tüm vücut koordinasyon egzersizi, göğüs kaslarını, sırt kaslarını, karın kaslarını ve uzuv kaslarının gücünü çalıştırabilir. Kırılma sürecinde heyecan, başarı, başarısızlık gibi çeşitli deneyimler elde etmek, duygularını ve deneyimlerini zenginleştirebilir. Oyuncunun cesaretini kullanın, hedefe ulaşmak için kendine güveni ve stratejik düşünmeyi, azim ve kararlılığı geliştirin. Spor zindeliği elde etmek için eğlenceyi kullanın, el ve ayak kaslarının büyüklüğünü, sıradan insanlardan daha güçlü ve güçlü, fiziksel gücü eğitin.


Güvenlik ipuçları

Müsabaka sırasında diğer oyuncuları sürüklemek yasaktır.


Bakım

Trambolin parkı personeli, tüm eğlence ekipmanlarının düzenli olarak bakımını ve testini yapmalı, bakım koduna göre düzenli olarak bakımları yapılmalı, tespit edilen herhangi bir sorun veya hasar zamanında onarılmalı ve değiştirilmelidir.

Tüm fotoğrafları görüntüle
Neden bizi seçtiniz
  • Rekabetçi Tasarruflar
  • Şirket İçi Tasarım Ekibi
  • Profesyonel Kurulum
  • Finansman yardımı alın

Atlama Alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ara:+86-15858526929
Sorunu sor
İlgili konular
Lütfen
ayrılmak
mesaj