Xiaojingao Sanayi Bölgesi, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Çin

[email protected]

EN

Serbest Atlama alanı

amirplay

Serbest Atlama alanı

Açıklama

Özellikle projeye yeni başlayanlar ve çocuklar için, Oyuncular profesyonel koçun rehberliğinde geriye atlama, oturarak atlama ve diğer hareketler gibi tamamlamaları kolayca tamamlayabilirler.

Havadaki insanların fiziksel işlevlerini test etmek için devrilen trambolin, zıplayan platform ve diğer işlevler dahil olmak üzere ücretsiz trambolin alanı. Alan yaygın olarak kullanılabilir ve ebeveyn-çocuk oyunları, Tai Chi kursları, aktivite kursları vb. gibi çeşitli büyük grup aktiviteleri için kullanılabilir.


Güvenlik

1.Güvenilir malzeme: güçlü ve yumuşak iniş minderi. PVC deri EN71-2/-3'e uygundur, Yumuşak köpük GB/T 8332-2008'e uygundur, Dayanıklı yay GB/T 1222-200'e uygundur

Malzemeler toksik değildir ve çevre dostudur. Parkın işletilmesi sırasında sıcaklık ve nem gibi dış ortamda meydana gelen değişikliklerden dolayı kirletici maddelerin oluşmasını önlemek için kullanılan malzemelerin belirli bir stabilite derecesine sahip olması gerekir.

2.Trambolin parkı güvenlik talimatları tabelası, trambolin salonu girişinde dikkat çekici bir şekilde asılmalı ve aktivite alanında uygun her alana bir güvenlik talimatı tabelası asılmalıdır.

3.Trambolin parkı oyuncularının önleme davranış kurallarına uymadığını zamanında hatırlatmak ve durdurmak

4. Tüm trambolin parkı alanında devriye görevi yapan tüm personel, güvenlik temizliği konusunda iyi bir iş çıkarıyor.


Bakım

Trambolinin hem alt hem de üst kısmının düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Operatör yay yüzeylerinde hasar olup olmadığını düzenli olarak kontrol etmelidir. Trambolinin altındaki yaylar da düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Trambolin parkı personeli, tüm eğlence ekipmanlarının düzenli olarak bakımını ve testini yapmalı, bakım koduna göre düzenli olarak bakımları yapılmalı, tespit edilen herhangi bir sorun veya hasar zamanında onarılmalı ve değiştirilmelidir.


Tüm fotoğrafları görüntüle
Neden bizi seçtiniz
  • Rekabetçi Tasarruflar
  • Şirket İçi Tasarım Ekibi
  • Profesyonel Kurulum
  • Finansman yardımı alın

Atlama Alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ara:+86-15858526929
Sorunu sor
İlgili konular
Lütfen
ayrılmak
mesaj