Xiaojingao Sanayi Bölgesi, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Çin

[email protected]

EN

Köpük çukuru

amirplay

Köpük çukuru

Düzenli oyun gibi

dikey sıçrama, hava taklası, sünger havuzuna düşme, bunlar spor uzmanlarının havalı ifadeleridir. Ayrıca sünger havuzu kaya tırmanışı alanı, düz yürüyüş bandı, ip asma vb. ile donatılmıştır, böylece oyuncu havadan köpüklü okyanusa düşmenin heyecanını ve heyecanını doyasıya yaşar.


Güvenlik

Malzemeler toksik değildir ve çevre dostudur, formaldehit ve diğer toksik maddeleri içeren malzemelerin kullanımından kaçınılır. Parkın işletilmesi sırasında sıcaklık ve nem gibi dış ortamda meydana gelen değişikliklerden dolayı kirletici maddelerin oluşmasını önlemek için kullanılan malzemelerin belirli bir stabilite derecesine sahip olması gerekir.

2.Trambolin parkı güvenlik talimatları tabelası, trambolin salonu girişinde dikkat çekici bir şekilde asılmalı ve aktivite alanında uygun her alana bir güvenlik talimatı tabelası asılmalıdır.

3.Trambolin parkı oyuncularının önleme davranış kurallarına uymadığını zamanında hatırlatmak ve durdurmak

4. Tüm trambolin parkı alanında devriye görevi yapan tüm personel, güvenlik temizliği konusunda iyi bir iş çıkarıyor.

Sünger havuzuna girmeden önce havuzda insan olup olmadığını teyit etmek gerekiyor özellikle çocuklar girmeden önce kıyıda birbirlerini beklemek gerekiyor

Sünger havuzuna dalış pozisyonunda atlamak yasaktır, baş aşağı olduğunda yastıklama için çok geç olur, çok tehlikelidir.


Bakım

Sünger havuzu düzenli olarak yabancı cisimlerin altını temizler, 

Hasarlı sünger küplerini değiştirin

Trambolin parkı personeli, tüm eğlence ekipmanlarının düzenli olarak bakımını ve testini yapmalı, bakım koduna göre düzenli olarak bakımları yapılmalı, tespit edilen herhangi bir sorun veya hasar zamanında onarılmalı ve değiştirilmelidir.


Tüm fotoğrafları görüntüle
Neden bizi seçtiniz
  • Rekabetçi Tasarruflar
  • Şirket İçi Tasarım Ekibi
  • Profesyonel Kurulum
  • Finansman yardımı alın

Atlama Alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ara:+86-15858526929
Sorunu sor
İlgili konular
Lütfen
ayrılmak
mesaj