Xiaojingao Sanayi Bölgesi, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Çin

[email protected]

EN

Dunk bölgesi

amirplay

Dunk bölgesi

Açıklama

Geri tepme kuvvetini kullanarak yüksek irtifadan smaç kapalı trambolin topu potaya sıçratmak, kolayca smaç ustası süslü smaç alanına dönüştürülmek: smaç atmak isteyen ancak bunu yapamayan tüm taraftarların isteklerini karşılamak.


trambolin smaç anlamı

Güç, beceri, taktik ve eğlenceyi bütünleştiren, trambolin spor alanının kalıplarını büyük ölçüde zenginleştiren kapsamlı bir trambolin sporudur. trambolin spor alanının desenlerini büyük ölçüde zenginleştirir.

Sadece geleneksel basketbolu miras almakla kalmaz, aynı zamanda geleneksel oyun modunu da kırar.

Trambolin esnekliğinin eklenmesiyle oyuncular bir kaplan gibi istediklerini yapabilirler.

Her türlü smaç hareketini yapmak, oyuncuların canlılığını ve özgürlüğünü en üst düzeye çıkarabilir.


Trambolin smaç yapısı

Trambolin kova alanı, trambolin yüzey ızgarası, trambolin yüzeyi ve yay eklemi arasındaki trambolin çelik çerçeveden oluşur, yaralanmaları önlemek için yumuşak torbalarla kaplanmıştır. Trambolin file yüzeyinin bir ucu çocuklara ve yetişkin sporculara göre farklı yüksekliklerde iki adet basketbol çerçevesi kurulur.

Tüm trambolin smaç alanı, güvenlik alanının dışına fırlatılmamasını sağlamak için 1.2 m yüksekliğinde bir güvenlik ağı ile çevrelenmiştir.


Güvenlik ipuçları

Tüm kişiyi her zaman sepete asmamaya dikkat edin. Aynı anda sadece bir kişi bir trambolin yüzeyinde durabilir. Bitişik trambolin yatakları arasında ileri geri atlamayın


Bakım

Trambolin parkı personeli, tüm eğlence ekipmanlarının düzenli olarak bakımını ve testini yapmalı, bakım koduna göre düzenli olarak bakımları yapılmalı, tespit edilen herhangi bir sorun veya hasar zamanında onarılmalı ve değiştirilmelidir.

Tüm fotoğrafları görüntüle
Neden bizi seçtiniz
  • Rekabetçi Tasarruflar
  • Şirket İçi Tasarım Ekibi
  • Profesyonel Kurulum
  • Finansman yardımı alın

Atlama Alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ara:+86-15858526929
Sorunu sor
İlgili konular
Lütfen
ayrılmak
mesaj