Xiaojingao Sanayi Bölgesi, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Çin

[email protected]

EN

Her yaştan oyun alanı

amirplay

Her yaştan oyun alanı

Açık oyun alanı

Güvenlik ağı ve etrafındaki ana çerçeve tarafından ayrı ayrı oluşturulan sıradan oyun alanı. Delik, tek yönlü köprü vb. çocukların fiziksel gücünü, koordinasyonunu ve entelektüel fikirlerini geliştiren onlarca çeşit oyun projesi içeren. Burada çocuklar her türlü yarışma projesini oynayabilir. Ağırlıklı olarak okyanus top havuzu, korsan gemisi, kale, dönen kaydırak, gökkuşağı merdiveni, mutlu ahtapot, hava kayması vb.

Matkap deliği esas olarak çocukların fiziksel uygunluk, fiziksel hareket gelişimi konusunda kapsamlı bir egzersiz yapmalarını sağlar.

Çılgın silah dizisi Fiziksel yetenek egzersizi yapın, çocukların olumlu ruhunu ve zorlukların üstesinden gelme cesaretini teşvik edin.

Okyanus top havuzu Renkleri, saymayı, gruplandırmayı, hesaplamayı, fırlatmayı, okşama hareketini, temizlemeyi, disiplini, alışkanlıkları vb. öğrenebilir.

Kaydırak: Çocuk uzuvları ve tüm vücut koordinasyonunu kaydırarak sürekli ve eksiksiz egzersiz elde edin.

Salıncak köprüsü ve Kano köprüsü: vücut dengesi oluşturun, vücut koordinasyonunu geliştirin. Çocukların cesaretini kullanın.

Havada kayma: fiziksel uygunluk egzersizi yapın, çocukların zorlukların üstesinden gelme cesaretini teşvik edin.

Kroket: Duruş ve ikili entegrasyon, yüksek derecede hareket planlamasını teşvik eder.

Masaj topu: Çocukların vestibüler dengesini ve yerçekimi hissini test edin.


Güvenlik

Ürünün keskin nesneler, sert nesneler ve çocuklara kolayca zarar verebilecek diğer şeyler olmadan mükemmel bir yüzey olduğundan emin olun.

Koruyucu ağa tırmanmak ve zorla çekmek yasaktır.


Güvenlik düzenli kontrol listesi

güvenlik kanalı ve yangın kanalının açık olup olmadığı. 

yanıcı ve patlayıcı döküntü birikimi yoktur.

 Etrafta yangın tehlikesi olup olmadığına dikkat edin, çocuk oyun ekipmanlarının yanına şömine, elektrikli ısıtıcı ve diğer ısıtma cihazlarını koymayın.

elektrifikasyon ekipmanı kablolarının eskiyip, kısa devre olası sorunları olup olmadığı.

Diğer güvenlik gereksinimleri, eğlence ekipmanlarının gerekli yerlere ve dikkat çekici bir konuma güvenlik işaretleri konulmalıdır. Güvenlik işaretleri, yasak işaretleri (kırmızı), uyarı işaretleri (sarı), talimat işaretleri (mavi), uyarı işaretleri (yeşil) olmak üzere dört türe ayrılır. 


Bakım

Öncelikle ekipmanın kendisinin temiz ve düzenli olduğundan emin olunmalı, ekipmanın içinde ve altında pislik veya toz olup olmadığını varsa lütfen kaldırınız. 

Soğuk havalarda plastik parçalarda eskime ve kırılma kontrolü yapılmalıdır.

Elektrikli ekipman her zaman yağlayıcının eklenmesi veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğini kontrol etmelidir, özellikle yağ basıncı sistemi ekipmanın normal çalışmasını doğrudan etkileyebilir ve hava basıncı sistemi, hava kompresörü ve silindir giriş ve çıkış deliklerinin tıkalı olup olmadığını kontrol etmelidir. 

Elektrikli ekipman kablolama yönüne dikkat etmeli, haftalık devre kontrolü yapmakta ısrar etmeli, eskiyen parçaları ve kabloları değiştirmeli, güvenlik tehlikelerini çözmelidir. 


Tüm fotoğrafları görüntüle
Neden bizi seçtiniz
  • Rekabetçi Tasarruflar
  • Şirket İçi Tasarım Ekibi
  • Profesyonel Kurulum
  • Finansman yardımı alın

Atlama Alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ara:+86-15858526929
Sorunu sor
İlgili konular
Lütfen
ayrılmak
mesaj